Hakkımızda

Eray Ahşap

ERAY AHŞAP olarak hizmetlerimizi güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, güvenilir bir takım ruhu anlayışında, zamanında ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden sağlıyoruz.

ERAY AHŞAP ürün gamı çeşitlendirme ve zenginleştirme çalışmalarını sürdürerek, gerek kamusal alanların ihtiyaç duyduğu malzemeleri, gerekse de özel alanlar için arzu edilen ürünlerin tedarik sürecinde büyük bir rol oymayı sürdürmektedir.

Eray Ahşap Orman Ürünleri geniş portföy oluşturulmuş zengin bir ahşap ürün imalat firmasıdır. İmalatlarımız Tarafımızdan Yapılarak montaj edilmetedir.

Estetik ürünler ile şehirlerimizin dokusuna uyum sağlayacak ve daha modern bir şehir görünümü kazandıracak, geniş ürün yelpazemiz şunlardır:

Ahşap Masa, Köprüler, Korkuluklar, DeckPergoleKamelyaKameriye, Kedi Kulübeleri, Bahçıvan Kulubesi, Çardak, Döküm Ayaklı Bank, Bank ayağı, oturma bankı, Kamelya, Köpek Kulübeleri, Çocuk Oyun Parkı, Kamelya , Sedir, Deck İmalatı, Ahşap İmalatı, Giriş Takları, Çöp Kovaları, Veranda, Teras, Teras Kaplama, Kütük Ev İmalatıBank Çeşitleri, iroko zemin kaplama, İroko kaplama, Lambiri Kaplama, 2’li Salıncak, 9 kıtalı bank, Doğal Ahşap, Dişbudak Pergole, Teak, Teak Kaplama, Ahşap Oturak, Lambiri, Lambiri Kaplama, Zıpzıp, Denge Aleti, Tahterevalli, Kedi Kafesi, 1.Sınıf Çam, Kış Bahçesi, Saksı, Ahşap Saksı, Kır Masası, Depo, Ahşap Depo, Kiler, Kulübe ve Zemin Kaplama hizmetlerini sunmaktayız.

Resim
Abdurrahman Gazi Mahallesi Eski Marangozlar Sanayi Sitesi C Blok No 71
0536 839 6242
info@vanahsap.com
www.vanahsap.com ©
X